U bekijkt het archief van 2012-2013 • Klik hier om naar de huidige website te gaan.
Rangschikking van U 15 Knapen (N)

Competitie:

DoelpuntenAlgemeen klassement na 26 speeldagenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Vrij Arendonk B211722903053
2Dosko241473523945
3Meerle211353943242
4KFC Meer241194746137
5Verbr. Arendonk211164544237
6Oosthoven B211083557433
7Weelde B22985574532
8Loenhout B22994634431
9Zwaneven B218112495526
10KFC Nijlen B236161359919
11Minderhout B215142376417
12Wortel 214125246617
13HIH Turnhout223136286115
Club Amai EGreen Technology Artez