U bekijkt het archief van 2012-2013 • Klik hier om naar de huidige website te gaan.
Rangschikking van Reserven A

Competitie:

DoelpuntenAlgemeen klassement na 26 speeldagenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Wildert A2418421003456
2Meer A241644663252
3Meerle A241653753851
4Wuustwezel FC A241581705446
5Minderhout A241473813245
6Exe. Essen A241374794343
7Wortel A241284804140
8Horendonk A249114775431
9Wildert B249123476330
10Berendrecht D248142478026
11Loenhout A244164467716
12Dosko243210201109
13Olympic Essen242220231536
Club Amai EGreen Technology Artez